Terapötik Akademi Çalışma Ekibi Başvuru Formları

Yaptığımız tüm çalışmalarda 2 temel amaç bulunuyor; ihtiyaca yönelik ve uygulanabilir olmak. Bu amaçlar doğrultusunda sizlerden gelen talepler, geri bildirimler ve fikirler bizim için çok önemli; yaptığımız tüm çalışmaları sizlerin fikirleriyle geliştiriyor veya yeniliyoruz. Yine sizlerden gelen talepler üzerine hem birlikte üretebileceğimiz hem de etkileşimimizi güçlendirebileceğimiz dönemlik gönüllü bir çalışma ekibi kurmaya karar verdik.

Çalışma ekibi üyelerinin belli bir sayıda olmasının hem etkileşimimizi hem de çalışma şeklimizi pozitif yönde etkileyeceğini düşünüyoruz. Bu az sayı üyeden oluşan ekibe talebin çok fazla olacağını düşündüğümüzden çalışma ekibimizin her dönem yenilenmesine karar verdik. Bu yenilenme hem yeni fikirler ve görüşler üretmemize hem de farklı kişilerin deneyimlemesine olanak sağlayacağını düşünüyoruz.

Bu birimlere yalnızca Milli Eğitim Bakanlığı ortaokul kademesinde görev yapan psikolojik danışmanlar başvurabilir.

Çalışma ekibimiz 3 birimden oluşacaktır. Başvuru esnasında lütfen yalnızca 1 birime başvuru yapınız. Çalışma ekibimizi oluşturan birimler;

1.Tasarım Birimi: Canva ve türevi uygulamaları bilen; belirli konularda afiş, broşür, kitapçık vb. hazırlayabilecek kişiler.

2.Etkinlik Tasarımı Birimi: Belirli konularda ortaokul öğrencilerine etkinlik hazırlayabilecek kişiler.

3.Editör Birimi: Ebeveyn Akademi Veli e-Bülteni’ne gelen yazıları inceleyebilecek, bültene eklemesini yapabilecek; kalemi güçlü, yazım kurallarına hakim kişiler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar