EK-2 Formu (word) ve Bilgilendirme Tutanakları

4-14 Nisan tarihleri arasında okullar tarafından özel eğitim ihtiyacı olan öğrenci ve velilerine rehberlik çalışması yapıldıktan ve veli talebi alındıktan sonra EK-2 formunun doldurulup RAM’lara iletilmesi gerekmektedir. EK-2 formunu elle yazmak yerine bilgisayardan yazmak isteyenler için word haline çevirdik. Böylece dosyayı indirip kolayca bilgisayarınızdan formu doldurabilirsiniz.

Ayrıca özel eğitim ihtiyacı olan öğrenci velilerinin bilgilendirilmesi ve taleplerinin alınması sürecinde kullanılabilecek 2 adet tutanak hazırladık. Bu tutanakların kullanımı kılavuzda belirtilmemektedir. Yani resmi bir zorunluluğu yok. Ancak bilgilendirmenin yapıldığını ve velinin talebinin ne olduğunu; veli, bilgilendirmeyi yapan kişi ve müdür yardımcısının imzasıyla resmi olarak kayıt altına alınmasını sağlar.

Bu tutanaklardan biri sınav tedbirinin istenmesi, diğeri ise sınav tedbirinin istenmemesi durumunda kullanılabilir.

İndirme butonuna tıkladıktan sonra dokümanlar word dosyası halinde açılacaktır. Açılan word ekranında sol üstteki menülerden sırasıyla “Dosya>İndir>Microsoft word” seçeneklerine tıkladığınızda dosya bilgisayarınıza inecektir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar